راهنمای استفاده از سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار)

 

((کلیپهای آموزشی))

 دانشجویان عزیز: جهت مشاهده راهنمای استفاده از سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار) کلیک کنید

 اساتید محترم: جهت مشاهده راهنمای استفاده از سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار) کلیک کنید

 

با توجه به اعلام ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ( آموزشیار) ، توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید:

1- با توجه به اینکه متاسفانه درگاه ایران کیش موقتاً دارای مشکل می باشد، لذا خواهشمند است کلیه دانشجویان محترم نسبت به واریز مبالغ شهریه از درگاه بانک صادرات اقدام کنند.

2-  آن دسته از عزیزانی که طی دیروز و امروز انتخاب واحد داشتند، می توانند از منوی ثبت نام دروس و سپس بررسی آخرین وضعیت ثبت نام لیست دروس انتخابی خود را مشاهده و همچنین به صورت فایل  Exel در خروجی ذخیره نمایند.

3-  با توجه به اینکه مقرر است انتخاب واحد در چندین نوبت انجام پذیرد خواهشمند است نگران این موضوع نبوده و اطمینان می دهد اگر حتی یک واحد درسی  دانشجویی انتخاب واحد نشده باشد در نوبت یا نوبت های بعدی اخذ واحد انجام می پذیرد.

4- همچنین پس از اتمام دوره فعلی انتخاب واحد  سامانه به مدت 24 الی 48 ساعت جهت پیاده سازی کانورتهای جدید غیر فعال شده و پس از آن زمان انتخاب واحد نوبت بعدی شروع و ان شاالله همه دانشجویان انتخاب واحد خود را به صورت کامل انجام خواهند داد.